Jste diabetici? Kvalitní glukometr je naprostým základem vašeho zdraví

Jste diabetici? Kvalitní glukometr je naprostým základem vašeho zdraví

Malé zařízení jménem glukometr je nepostradatelným každodenním kamarádem všech diabetiků. Na takovém vybavení se opravdu nevyplatí šetřit a je lepší zvolit ověřené nejmodernější varianty. Jen tak si zajistíte pevné zdraví a budete moci správně bojovat se svou nemocí. Jaký glukometr je pro vás nejlepší?

Váš nejlepší kamarád

Snad nikomu nemusíme vysvětlovat nutnost mít tohoto parťáka neustále u sebe a pravidelně ho používat. Smysl to má samozřejmě jen tehdy, pokud měříte správně dle návodu výrobce, a především používáte přesné moderní glukometry. U vhodných měřících přístrojů se chvíli zastavíme.

Nejmodernější glukometr je totiž na hony vzdálený jeho starým protějškům. V dnešní době existují dva základní typy, mezi kterými si musíte vybrat. Těmito typy jsou elektrochemické a fotometrické glukometry. Jaký je mezi nimi vlastně rozdíl?

První varianta funguje na základě biochemického signálu tvořeného elektrickým proudem. Tento signál následně změří hladinu cukru ve vaší krvi. Druhou možností je fotometrický přístroj, jenž používá enzymatickou reakci. K tomu slouží testovací proužky, které se dle hladiny cukru zabarví do určité barvy. Na základě údajů z jednotlivých přístrojů pak aplikujete potřebné množství inzulinu.

Výběr nemusí být ničím složitým

Při výběru glukometru rozhodně nakupujte jen u ověřeného dodavatele s potřebnými certifikáty. Přece jen je na tom závislé vaše zdraví i život. Jedním z velmi kvalitních dodavatelů je společnost s internetovými stránkami dialekarna.cz.

Vyškolení profesionálové zmíněného prodejce vám moc rádi poradí s nejvhodnějším výběrem přesně pro vás, a tak se budete moci spolehnout na správnou podporu vašeho zdraví. Již při prohlížení zmíněných stránek si všimnete širokého výběru nejmodernějších zařízení, ze kterých si vyberete i vy.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *