Nemilosrdné plavky, aneb Kentoya challenge

Nemilosrdné plavky, aneb Kentoya challenge

Krásná do plavek. Která žena by na tuto výzvu neslyšela?! I když letošní rok doposud větším pohybovým aktivitám příliš nepřál, ještě nic není ztraceno a intenzivní trénink, který vám pomůže od přebytečných kil, zarýsuje vaše svaly a zpevní vaše vazivo. Budete opět krásná a v plavkách doslova k nakousnutí.

Necítit se dobře ve vlastním těle je škraloup na sebevědomí, který trápí mnoho žen. Letošní pauza v provozu tělocvičen a posiloven byla hřebíčkem do rakve snů o královně pláží, za kterou se otočí každé mužské oko. Nervozita z toho, jak budou „sea-girl“ obalené špeky vypadat v plavkách, by se dala krájet. Co s tím?

Nic není ztraceno

Dát si do těla a vyhnat z mozku „šváby“ je to nejlepší, co můžete právě udělat. Fitness Praha už je opět v provozu. Místo, kde se zbožné přání stává skutečností, je akční a nebere si servítky. Makat na sobě, to je to, oč tu běží. Čeká na vás moderně vybavená posilovna 400 metrů čtverečních, kardio-běhací pás, stepper, orbitracy, stacionární kola, veslovací trenažér. Máme pro vás tréninkové plány, osobní trenéry i dietní programy. Stačí se postavit výzvě čelem.

Plavkové defilé

Aby byla žena ve svém konání důsledná a přivedla jej k dokonalosti, nesmí vynechat solárium Praha, které připraví na plážovou sezónu i vši kůži. Solární studio nabízí profesionální přístroje s vysokým opalovacím výkonem. Turbo solária zajišťují krátké opalovací časy a pohodlí. S použitím krémů pro solária docílíte opravdu rychlého efektu. Až se poprvé svléknete do plavek, budete mít nejen čokoládový nádech, ale zároveň bude vaše kůže připravena bezpečně přijmout další UVA a UVB paprsky, abyste se na slunci nespálila.

Kentoya fitness nabízí ženám vše, aby se během pár dní hodily do formy a byly na nadcházející plavkovou sezónu stoprocentně připraveny. Nenechají nikoho na pochybách, kdo bude letos adeptkou na „miss pobřežní hlídky.“  Foukněte si pod rukáv a přijměte letošní summer Kentoya challenge. Každý den se počítá!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *