Potřebujete si pronajmout dodávku? Víme, na co si dát pozor

Potřebujete si pronajmout dodávku? Víme, na co si dát pozor

Rozhodli jste se, že je nejvyšší čas na stěhování nebo rekonstrukci? V takovém případě se rozhodně neobejdete bez prostorné dodávky. Tu si dnes můžete poměrně snadno půjčit. Dávejte si však pozor na služby i podmínky jednotlivých poskytovatelů. Co si hlídat?

Poctivé recenze

Jednou z nejsnadnějších cest, jak běžný zájemce pozná kvalitu konkrétní půjčovny, jsou internetové recenze. Daná společnost by měla mít své recenze rovnoměrně rozprostřené v průběhu času (pokud firma existuje například patnáct let, bylo by velmi zvláštní mít například jen sto recenzí, a ještě pouze za posledních pár měsíců).

Drtivá většina zákazníků píše krátké recenze. Pokud má nějaká firma na recenzních portálech vyložené romány, pravděpodobně se jedná o placenou spolupráci (mnoho firem si takové recenze platí).

V daných ohledech vychází dobře třeba oblíbená půjčovna dodávek maxidodavky.cz. Ta má k dispozici pestrou škálu menších, středně velkých i rozměrných dodávek – Fiat Ducato L4H2, Iveco Daily Maxi, Opel Movano L4H3, Renault Master L3H2, Peugeot Boxer L4H2 a Fiat Doblo Cargo Maxi. Od každého typu mají více kusů.

Rychlé a výhodné zapůjčení dodávky

Sháníte pronájem dodávky v Brně? Pak jste na správné adrese! Své vozidlo si můžete zapůjčit už od 790 Kč denně. Problémem není krátkodobý ani dlouhodobý pronájem.

V ceně je samozřejmě zabezpečení vozidel díky GPS, povinné i havarijní pojištění pro Českou republiku i zbytek Evropy, nájezd 500 kilometrů zdarma (za každý další kilometr zaplatíte pouze 4 Kč), dálniční známka pro Českou republiku i bezplatné zapůjčení stěhovací techniky.

Nejlepší bude, když se nyní podíváte na internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Tam si můžete ihned prohlédnout seznam dostupných dodávek a domluvit si pronájem.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *