Cukrovka a krabičková dieta

Cukrovka a krabičková dieta

Každý diabetik s cukrovkou II. typu by měl vědět, že je více než ostatní lidé ohrožen cévními chorobami, aterosklerózou, poškozením nervů, infekcemi, poškození zraku až slepotou nebo kožními infekcemi. U cukrovky jsou podstatné tři věci: dieta (např. dieta v krabičce), regulace tělesné hmotnosti (jak zhubnout jídelníček) a tělesná cvičení. 

Regulace tělesné hmotnosti je pro každého diabetika, který trpí nadváhou, naprostou nutností. Po poradě s výživovou poradkyní, která je součástí týmu krabičkové diety Praha, vám může být sestaven dietní jídelníček přímo na míru. Krabičková dieta a její dietní programy vám tak nabídnou chutnou a vyváženou dietní stravu, aniž byste museli celý den chroupat jednu mrkev. Dieta v krabičce Praha vám nabídne snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři bez instantních dochucovadel a přeslazených kečupů – prostě chutné, ale zdravé jídlo.

Zbavte se 2 až 4 kg – možná se zbavíte i inzulínu

Rozhodněte se pro dietní program krabičkové diety Praha a shoďte konečně nadbytečná kila. Pokud patříte mezi 80 % dospělých diabetiků II. typu s nadváhou, hrozí vám zánik inzulinových receptorů, díky čemuž cukr nedokáže proniknout do buněk a zůstává v krvi. Představte si ale, že mnohým stačí zhubnout 2 až 4 kg, aby se jejich stav výrazně zlepšil. A vy máte možnost díkykrabičkové dietě zhubnout během jednoho měsíce 5 až 7 kg. Zhubnout a zvyknout si na jídelníček zdravé výživy, který když budete dodržovat v následných programech, umožní vám udržet si novou zdravou váhu.

Chcete se cítit skvěle na těle i na duši? Vyzkoušejte dietu v krabičce

Krabičková dieta Praha – dietní jídelníček a jídelníček zdravé výživy – může změnit život nejen prediabetikům a diabetikům, ale také všem ostatním, kteří chtějí zhubnout, nebo alespoň změnit své stravovací návyky. A právě krabičková dieta Praha, její dietní program, inspirace krabičkovou dietou kniha a podobně, může být skvělým startem, který dovede k vysněnému cíli i vás.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *