Prodělali jste v nedávné době vážné zranění a chcete se dát dohromady?

Prodělali jste v nedávné době vážné zranění a chcete se dát dohromady?

Jistě se mezi vámi nachází někdo, kdo před nedávnem utrpěl vážné zranění nebo se potýkal s nemocí. Obranyschopnost lidského organismu totiž postupem času klesá, což se bohužel projevuje na stále intenzivnějším výskytu nejrůznějších chorob a nemocí. I z tohoto důvodu jsou nemocnice v krizových obdobích přeplněné, avšak vy můžete využít služeb domácího ošetřovatelství, pokud to tedy váš stav dovoluje.

Kdo vám nejvíce pomůže?

Domácí péče Praha  je vynikající službou, která je dostupná všem obyvatelům bez rozdílu věku a zdravotního stavu. Hlavní důraz je kladen na co nejvyšší kvalitu domácí zdravotnické péče a maximální spokojenost klienta. Jinými slovy se po ošetření vysoce kvalifikovanou sestřičkou či ošetřovatelkou musíte cítit stejně dobře, jako kdybyste byli ošetřeni v nemocnici. Velký důraz je kladen i na povahové vlastnosti sestřiček, protože takto psychicky náročné povolání nemůže vykonávat každý.

Kde je domácí péče k dispozici?

Jak již samotný název napovídá, domácí péče Praha  je k dispozici převážně v hlavním městě. 

Obdobné služby byste však našli například i v 

  • Liberci
  • Brandýse nad Labem
  • Hradci Králové

Obliba domácí péče totiž neustále roste, neboť se pacienti ve své domácnosti cítí daleko lépe než ve sterilním nemocničním prostředí, což je také důvodem rychlejší léčby a rekonvalescence. Veškerá domácí léčba je samozřejmě hrazena z klientova zdravotního pojištění, pokud ji předepíše ošetřující lékař pacienta.

Potřebujete se dát rychle dohromady?

Obzvláště po těžkém zranění je nejdůležitější rekonvalescence. Domácí fyzioterapie je tak skvělým způsobem, jak se dostat zpátky do kondice. V domácích podmínkách vám zkušení pracovníci pomohou s posílením svalstva, rozpohybováním nebo opětovným nácvikem chůze v případě, že jste byli delší dobu upoutáni na lůžko. K dispozici jsou pak i klasické druhy rehabilitace včetně relaxačních masáží.

Zranění nebo nemoc samozřejmě může potkat každého z nás. Jestliže to však váš stav dovoluje, nechte si raději předepsat poukaz na domácí péči. Uvidíte, že se budete v pohodlí vlastní postele cítit daleko lépe než na nemocničním lůžku. 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *