Jak přelstít stres a únavu? Vyzkoušejte doplňky stravy s kyselinou listovou a zinkem!

Jak přelstít stres a únavu? Vyzkoušejte doplňky stravy s kyselinou listovou a zinkem!

Jakmile se dostane ke slovu sychravý podzim, většina lidí onemocní, přepadne je stres či únava a nemohou pořádně spát. Člověk si nemůže zvyknout na to, že nesvítí sluníčko. Když vyjde ven, čeká na něj chladný vítr, déšť anebo sníh.

Naštěstí si můžete koupit doplňky stravy s vitamíny a minerály. I když se snažíte sebevíc, jídelníček nemůže pojmout předepsané množství blahodárných látek. Nehledě na to, že na můžete mít na nějaké potraviny alergii nebo vám prostě nechutnají. Dalším důvodem je nedostatek času. V dnešní uspěchané době jsou přírodní produkty ideální volbou a poznáte díky nim, co je krása a zdraví.

Na migrény i vypadávání vlasů

Dopřejte svému organismu přírodní produkt Kyselina listová Super od výrobce Naturvita a zbavíte se problémů, jako jsou migréna, vypadávání vlasů či přibírání. Kyselina listová ve spojení s vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B12 se postará o udržení správné krvetvorby, dokonce zažene únavu, stres a posílí imunitní systém. Doplněk stravy Kyselina listová Super výhodně zakoupíte v e-shopu Gigalékárna. Pokud patříte k náročným uživatelům, mrkněte na PODZIMNÍ BALÍČEK obsahující přírodní produkty s vitamíny a minerály, který je vhodný také jako dárek pod stromeček.

Kůže, vlasy a nehty jako ze žurnálu

Každá žena sní o hustých vlasech, zdravé pleti a pevných nehtech. Díky doplňku stravy BIOSIL plus už nemusí věřit na zázraky. BIOSIL obsahuje biotin neboli koenzym R a zinek. Obě cenné látky dodají vlasům, pokožce, nehtům, dokonce i kostem a zubům všechno, co potřebují. Biotin a zinek pomohou při stresu a prospívají nervové soustavě. Zinek je navíc známý ochráncem buněk před oxidativním stresem a přispívá k normálnímu metabolismu vitamínu A. Tento produkt ocení muži i ženy, a dokonce je vhodný i pro vegany.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *