K čemu jsou venušiny kuličky a jak si vybrat ty pravé?

K čemu jsou venušiny kuličky a jak si vybrat ty pravé?

Moderní ženy by měly mít ve svém nočním stolku vždy alespoň jednu erotickou pomůcku. Ta může pomoci osvěžit případný skomírající manželský sex nebo naopak zahnat chvíle nudy a osamění.

S erotickými pomůckami se v poslední době doslova roztrhl pytel. Různých dráždidel se dá koupit nepřeberné množství, což je samozřejmě dobře. Můžete si tak vybrat věcičku, co přesně pasuje k vašemu naturelu.

Ať zvolíte cokoliv, vždy byste měly mít k dispozici i venušiny kuličky. Ne však pouze k vyvolávání slasti, ale také k procvičování pánevního dna.

Preventivní cvičení pánvi prospívá

Většina mladých žen, co ještě nemá osobní zkušenost s porodem, na kvalitu svalstva v oblasti pánevního dna příliš nemyslí. To je však chyba, jelikož to může vlivem špatného držení těla, nadváhy či působením jiných faktorů postupně začít ochabovat, což často vede až k inkontinenci.

Tomu je možné zabránit pravidelným cvičením. Ideální je začít ještě před zaznamenáním prvních varovných příznaků. Cvičení s kuličkami je v podstatě velice prosté – stačí je mít v sobě.

Když je vaše pánevní svalstvo dostatečně silné, zvládnete s nimi třeba i běhat. V opačném případě budete rády, když je udržíte ve standardním postoji. Důležitá je pravidelnost cvičení a také vhodný model. Ne každá verze vám totiž musí plně vyhovovat. Proto byste měly vybírat podle základních kritérií.

1. Počet – existuje jak jedna venušina kulička, tak i více kuliček. Většina žen preferuje klasiku, tedy dvě kuličky.

2. Povrch – je jasné, že vroubkované nebo jinak zvrásněné povrchy jsou oblíbené napříč všemi erotickými pomůckami. Nicméně má to jeden háček, a sice čištění. Čím členitější budou mít kuličky povrch, tím hůře se vám pak budou čistit.

3. Velikost – i velikost je docela zásadním kritériem při výběru. Pokud jste ještě nerodily, budou vám pravděpodobně více vyhovovat menší modely. Po porodu to bývá naopak.

4. Hmotnost – hmotnost je důležitá hlavně co se cvičení týče. V případě, že stále patříte mezi začátečnice, je zbytečné si kupovat příliš těžké kuličky.

Vzhledem k tomu, že se v současném moderním světě dá koupit přes internet prakticky cokoliv, není ani divu, že si tam můžete pořídit i venušiny kuličky. K nákupu si vyberte nejdiskrétnější eshop v ČR v podobě sexshopu Sexio.cz a nástroj máte během pár dní doma.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *