Sesterské haleny a obuv mohou vnést radost do ordinací

Sesterské haleny a obuv mohou vnést radost do ordinací

Sterilní prostředí nemocnic a ordinací vyvolává v mnoha lidech pocit hrůzy už tím, jak vypadá. Všude samá bílá nebo nemocničně zelená. Proč tomu ale tak je? Jedná se pouze o zažitou zvyklost, kterou však můžeme změnit. Udělejte to právě ve vaší ordinaci jinak.

Proč vůbec zvolit barevné sesterské haleny namísto těch klasických? Důvodů může být mnoho. Rozhodně se tím svým pacientům lépe zapíšete do paměti. Vystoupíte z řady. Mnohé určitě potěšíte a také dáte jasně najevo, že se nebojíte inovací a moderních vylepšení.

Barevné i obrázkové sesterské haleny

Barevné sesterské haleny prodává e-shop Fomipro.cz. Sesterské tuniky u nich najdete v různých střizích, s výstřihem do V i hranatou slzou, samozřejmě jim nechybí praktické kapsy. Kromě barevných halen prodávají také haleny s obrázky. Do dětských ordinací jsou jako dělané ty se sovičkami či ptáčky. Kalhoty k nim pak můžete vzít už jednobarevné. Zároveň je možné pořídit stejný druh haleny v různých barevných provedeních na střídání.

Barevná může být i obuv

Rádi byste do ordinace či na ošetřovnu vnesli trochu barev, ale barevné haleny vám přijdou až příliš? Můžete začít pozvolna, a pokud se setkáte s kladnými reakcemi, třeba pak barev přidáte. Obuv pro zdravotní sestry může mít barevné prvky nebo třeba designový motiv květin. Bílé boty s jemným barevným potiskem určitě nevzbudí zase tolik pozornosti a budou se hodit do lékařského prostředí.

Neupozaďujte funkčnost

Nenechte se však zlákat hezkým designem, v prvé řadě se dívejte vždy na funkčnost. Sesterské haleny by měly být volné, vyrobené z příjemného materiálu, musí disponovat kapsami. U bot vyžadujte nastavitelný pásek vzadu, ať vám pěkně sedí na noze, zaměřujte se raději na zdravotní obuv. I ta může být stylová a u povolání, jako je zdravotní sestra, která je celý den na nohou, se doopravdy vyplatí.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *